Kursy i szkolenia – harmonogram


Pragniemy Państwu zaprezentować szeroką gamę kursów z różnych dziedzin. W ramach tych kursów podejmujemy różnorodną taką jak podatki, prawo pracy, umowy cywilnoprawne, działalność gospodarcza ubezpieczenia społeczne, a także wiele innych. Każdy z naszych kursów pomaga opanować nowe umiejętności i poszerzyć swoją wiedzę zawodową. W ramach szkoleń w Białymstoku organizujemy zarówno zajęcia dla osób mających już doświadczenie w zawodzie, jak i dla początkujących. Główną tematyką, podejmowaną w czasie szkoleń z prawa pracy jest dokumentacja pracownicza, poprawne tworzenie i wydawanie umów o pracę, świadectw pracy oraz sporządzanie innych wymaganych dokumentów; omawiane sa również zagadnienia z zakresu czasu pracy, poprawnego wyboru podstawy zatrudnienia, unikania nieprawidłowości takich jak lobbing, nierówne traktowanie czy naruszanie dóbr osobistych. Szkolenia z zakresu prawa pracy obejmują także zasady poprawnego rozwiązywania stosunków pracy z uwzględnieniem bogatego orzecznictwa Sądu Najwyższego odnośnie uzasadnionej przyczyny ustania zatrudnienia, nadchodzące zmiany w przepisach, najnowsza wykładnię Państwowej Inspekcji Pracy oraz Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Z tematyką szkoleń i kursów z zakresu prawa pracy powiązana jest też tematyka innych szkoleń z zakresu kadr i płac. Oferujemy szeroki wachlarz tematyczny szkoleń z zakresu ubezpieczeń społecznych.

Organizujemy także zajęcia np. z pedagogiki oraz „miękkie” szkolenia np. z zarządzania czasem.

Nieustannie rozwijamy zakres zagadnień podejmowanych w trakcie kursów i szkoleń, dzięki czemu jesteśmy zawsze na bieżąco, zawsze gotowi do wyjaśniania nadchodzących zmian czy nowych interpretacji, dlatego również jesteśmy w stanie nieść pomoc dydaktyczną jak większej ilości osób.

Wiele zorganizowanych przez nas zajęć opiera się na tematyce prawa pracy, a także zagadnieniach takich jak kadry i płace oraz pokrewnych, jak podatki, czy rozliczanie świadczeń na rzecz pracowników. Ponieważ w obrębie tych dziedzin oferujemy kursy i szkolenia dotyczące nowych przepisów i wchodzących zmian – to osoby zajmujące się nimi zawodowo, mają możliwość zaktualizowania swojej wiedzy. Co pewien czas organizujemy także szkolenia dla początkujących. Pozwalają one na zdobycie nowych umiejętności potrzebnych w zawodzie. Nasze szkolenia z podatków oraz ubezpieczeń społecznych są adresowane do pracowników działu kadr i płac oraz wszystkich tych, którzy w ramach swojej praktyki zawodowej muszą stykać się z tymi zagadnieniami.

Prowadzimy także zajęcia dla nauczycieli, podczas których omawiana jest problematyka pracy z trudnym uczniem. Są one adresowane zarówno do doświadczonych, jak i młodych pedagogów. Oferują niecodzienną i bardzo praktyczną wiedzę, która pomoże w codziennej pracy z młodzieżą sprawiającą problemy wychowawcze.

Na nasze kursy zapraszamy wszystkie osoby, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i rozwinąć umiejętności zawodowe.

 
baker tilly
calzedonia
calzedonia
contract administration
go sport
projektanci kariery
comarch
© Copyright 2019 - MF Szkolenia, ul. Chrościckiego 83/188, 02-414 Warszawa