Działamy na rynku nieprzerwanie od 2011 r. W tym czasie przeprowadziliśmy, dla bardzo zróżnicowanych podmiotów, wiele konferencji i szkoleń. 
Zawsze dbamy o to, aby nasza oferta były precyzyjnie dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Prowadzimy szkolenia otwarte jak również na zlecenie konkretnych odbiorców.
Naszym priorytetem jest, jakość, dlatego też wiedzę przekazują Państwu, w maksymalnie komfortowych warunkach, najlepsi specjaliści w kraju.
Współpracujący z nami wykładowcy są bardzo dobrze oceniani przez uczestników szkoleń, którzy wskazują na ich wysokie kompetencje, oraz ciekawy i przystępny sposób przekazywania wiedzy.
Pozytywne opinie naszych klientów dają nam wiele radości i satysfakcji, ale również dopingują nas do zwiększania wysiłków, aby stale dostarczać Państwu usługi na najwyższym poziomie.


Naszym umiejętnościom organizacyjnym oraz wiedzy naszych wykładowców zaufali między innymi:
 
             
                   


 


Od 2016 roku jesteśmy  członkiem Brytyjsko Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej.
 
    
Nie tylko szkolenia i konferencje:
 
Mamy świadomość „Społecznej odpowiedzialności biznesu - CSR”. Budując nasze strategie rozwojowe poszukujemy rozwiązań korzystnych tak dla przedsiębiorstwa, jak i jego otoczenia, pracowników,  interesariuszy i społeczności, w której działa firma.
Dlatego też nasi pracownicy biorą udział w wolontariacie pracowniczym, a firma - w miarę swoich możliwości - wspiera organizacje charytatywne:

 
         
© Copyright 2019